Načítám...

Tvořím software na míru

Jmenuji se Václav Kraus a jsem programátor webových aplikací

Vytvářím zakázkový software. Na míru pro vás vytvořím webovou aplikaci nebo komplexní informační systém. Vše dodám jako kompletní řešení na klíč. Vyřeším za vás vše včetně provozu

Veškerá realizace je přesně podle vašich požadavků. Za spolehlivost a profesionalitu dodaného produktu ručím svým jménem. Při vývoji vždy kladu důraz na bezpečnost, udržitelnost a kvalitu. Používám ověřené a moderní nástroje, které zaručují spolehlivost produktu.

Spolehlivost

Analýza

Podpora

Řešení na klíč

Bezpečnost

Jak probíhá spolupráce?

Úplně na začátku se svámi potřebuji sejít. Online nebo osobně. Potřebuji dopodrobna zjistit, co čekáte od spolupráce. Jaký problém by měla aplikace řešit. Na základě této schůzky vypracuji specifikaci požadavků a zadání. Následně vytvořím časový harmonogram a cenovou kalkulaci.
Po odsouhlasení začnu s tvorbou softwaru. Každou dokončenou fázi vám zašlu a společně ji projdeme. Zjistíme tak, zda vše splňuje vaše požadavky a případně zapracujeme připomínky a návrhy. Po předání zajistím zprovoznění a hladký provoz.
Vše lze přizpůsobit konkrétní spolupráci a konkrétní aplikaci.

Kolik to bude stát?

Po úvodní schůzce vám zdarma zašlu předběžnou nabídku. Ta bude obsahovat rámcový seznam funkcí, předběžný harmonogram a předběžný odhad ceny. Součástí dodávky také může být návrh na provoz a podporu aplikace.
Pokud bude vše v pořádku a přistoupíme ke spolupráci, tak cena ve smlouvě o dílo je konečná. Pokud v průběhu vývoje aplikace nedojde z vaší strany k zásadním úpravám zadání, tak je tato cena konečná a nepřekročitelná.

Václav Kraus - vývojář webových aplikací
info@vaclav-kraus.cz | +420 703 136 810

Získejte nezávaznou nabídku

Kontaktujte mě
Top