Portfolio

vybrané projekty

Digi-sprava.cz

Projekt digi-sprava.cz slouží k zjednodušení a elektronizaci agendy obecních úřadů. U tohoto projektu je kladen důraz na jednoduchost použití a bezpečnost dat.

cryptohodl.eu

Projekt sloužící ke správě a přehledu portfolia kryptoměn. Aplikace zasílá pravidelné přehledy stavu portfolia, sleduje pohyb na krypto peněženkách a zaznamenává statistiku vývoje portfólia.

driveczech.com

Služba pro booking výletů napříč Evropou. Kombinují se zde služby geolokace, rezervačních systémů, správy řidičů a notifikací.

Workflow projektu

jak probíhá vývoj?

Každý projekt je jiný. V zásadě ale u každého projektu nejdříve probíhá analýza zadání. Projdeme si společně vaší představu a problém, který by měl projekt řešit (prezentace, prodej zboží…). Na základě této analýzy dáme dohromady zadání a termíny

V další fázi probíhá vývoj základních komponent a designů. Jakmile je tato fáze u konce, tak klient získá přístup k aplikaci/systému, aby mohl aktivně vstoupit do vývoje a připomínkovat stav prací.

V poslední fázi přijde na řadu testování v reálném  provozu a doladění posledních požadavků.

DESIGN
VÝVOJ
KONZULTACE
reference

Co o mně říkají klienti

S Václavem spolupracuji již několik let. Naprogramoval nám systém pro správu skladových zásob a distribuce pro naše klienty.
Martin Šmír
Ve spolupráci s panem Krausem jsme dali dohromady zadání pro náš obchod. Jako naprosto technicky neznalí jsme mu přidělali mnoho vrásek. Díky za trpělivost a lidský přístup!
Petra sernova
POTŘEBUJETE POMOCI S VAŠÍM PROJEKTEM?

DOMLUVME SE NA SPOLUPRÁCI